Program bieżącego tygodnia

INFORMACJA O AUDYCJACH

                  19.08 do 30.o8.2019 r.

Witamy. 

Czego spodziewać się można po sierpniowych audycjach Radia Światowid? Informacji o programie 1Polska.pl oraz o tym jak można zaistnieć w systemie 1Polska.

program bieżący:

00.oo – 05.oo    Info 1Polska.pl
06.oo – 16.oo     Info 1Polska.pl
17.oo  – 19.oo     Czas dla Rady Osiedla
21.oo -  23.oo    Pogaduchy do poduchy
23.oo – 24.oo     Info 1Polska.pl

Potem jak zwykle,  zamieszczamy nagranie z sesji Rady Osiedla Wrocław Biskupin, Sępolno, Dąbie, Bartoszowice. Robimy to po to byście Państwo poznali radnych osiedlowych, sposób ich działania i zagadnienia, którymi się zajmują. Na nasz komentarz czas przyjdzie później. 

Z  audycji emitowanych w przyszłym tygodniu, dowiecie się Państwo jaki jest cel jego funkcjonowania. W treści prezentowane są pewne konkluzje, które autor zawarł w oparciu o wnikliwą analizę wypowiedzi wielu mądrych ludzi. Ich treść publikowana jest na łamach Radia Światowid. Nie będziemy starali się udowadniać sformułowanych wniosków.

Jeżeli zechcecie Państwo znaleźć uzasadnienie wniosków i stawianych tu tez, wsłuchajcie się w głos tych, których słychać w Radiu Światowid. A tym razem będą to głosy: Marka Jakubiaka, Jerzego Zięby, Jacka Bartosiaka i Huberta Czerniaka. Nie ograniczajcie znajomości z nimi tylko do słuchania retransmisji publikowanych w Radio Światowid. Oglądajcie, słuchajcie inne programy zamieszczane na pozostałych platformach. Polecamy m.in. „wrealu24” i „Media Narodowe” . Wspierajcie te platformy. Jeśli każdy z nas przeznaczy na to parę złotych miesięcznie – nie zbiednieje, a ich twórcom pozwoli służyć nam jeszcze lepiej. Archiwizujcie ciekawe audycje, bowiem z sieci lada moment mogą zniknąć.

Treść prezentowanych bloków programowych przekonać ma Państwa, iż już czas na wielkie zmiany. Te dotyczyć mają przede wszystkim sposobów zarządzania Polską i Polakami. Po co? By ochronić życie nasze, życie naszych dzieci i wnuków, zdrowie nas wszystkich, stworzyć warunki do rozwoju rodziny i do odtworzenia substancji biologicznej narodu polskiego, by zapewnić nam dostęp do dóbr cywilizacyjnych, co w rezultacie poprawi byt materialny nas wszystkich.